İndirim!

Robotime ROKR ST003 Aydınlık Küre 3D Ahşap Model * Yeni

Orijinal fiyat: ₺ 4.000,00.Şu andaki fiyat: ₺ 2.500,00.

-38%

Stokta yok

Robotime ROKR ST003 Aydınlık Küre 3D Ahşap Model

This Robotime-ROKR The Luminous Globe ST003 is not only a classically sophisticated globe ornament but also a practical night light with a warm glow.  This sophisticated puzzle is perfect for a fun time with your family or friends *Due to customs policy wax, glue or battery may not be included in packages.

 

  • LASER CUTTING: The unique Interference Fit Process, combined with high-precision CO2 laser cutting technology, controls the error within five microns, ensuring consistent assembly accuracy under different temperature environments.
  • NICELY DESIGNED STRUCTURES: The 25mm miniature magnifying glass allows for a better view of every detail on the globe’s map. The dimensional engraving in gothic letters gives the whole piece a vintage look. The wave wheel activation structure allows you to experience a better feel when turning the globe.
  • UNIQUE GIFT & STYLISH DECOR: A huge unique hands-on gift for any DIY lovers or any occasion like Christmas, Father’s Day, Birthday. Luxury interior decor for your room and office.
  • FEEL THE SENSE OF FULFILLMENT: Have fun in every DIY crafting from the building, crafting, or even re-decorating. It needs patience and dexterity, but also produces pleasure!
 

TIPS:

  • Age Range: > 14 years old
  • Warning: Small Parts Not for Children under 3 years old
  • Due to customs policy wax and glue may not be included in packages. 

Robotime ROKR ST003 Aydınlık Küre 3D Ahşap Model Ürün Detayları:

Robotime ROKR ST003 Aydınlık Küre

Robotime ROKR ST003 Aydınlık Küre

EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ

14 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler kendi 3 boyutlu yapboz setlerini yapmaktan keyif alacaklar. Rokr ışıklı küre ahşap yapboz model kitini oluşturmak zordur ve hızınıza ve sabrınıza bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu yapı setleri, çocuğunuzun gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapısını planlama ve inşa etme yeteneğini ortaya çıkaracak ve geliştirecektir.

ZAYIF TASARIM

ROKR ST003 Luminous Globe sadece işlevsel ve eğlenceli değil, aynı zamanda güzel tasarlanmış! Arkadaşlar ve aile üyeleri için Şükran Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Noel Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Okula Dönüş Hediyesi, Erkekler ve Kızlar için Hediye olarak mükemmel seçim. ROKR ST003 Luminous Globe, bitmiş üründe büyüleyici görünen dekoratif tasarımlara sahiptir. Masanızda, rafınızda veya komodininizde gerçekten eşsiz bir ahşap parça sergileyin.

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Lazer kesim teknolojisiyle, önceden kesilmiş ahşap levha, tek tek parçaları levhalardan çıkarmak kolay olacaktır. Tamamen doğal ağaçlardan elde edilen güvenli ve çevre dostu ahşabın hiçbir ilave toksin içermemesi sayesinde çocuklar bile setlerle güvenle oynayabilir. Ayrıca eğitici oyuncak, açık, basit ve çok ayrıntılı İngilizce talimatların yanı sıra resimlerle birlikte gelir. Talimatlarda gösterilen adımları takip edin ve ahşap sanat zanaat setini hızlı ve doğru bir şekilde inşa edeceksiniz.

AİLE ZAMANI

Bu kendin yap ahşap bulmacayı bir araya getirerek tüm aileyi heyecanlandırın ve eğlence ve eğlence sağlayın. Bu 3 Boyutlu Yapboz Kitini yapmak, ailenin birlikte tamamlaması için değerli olabilir. Bu setin karmaşıklığı, evlerinde sergilenecek gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için aileleri saatlerce bir araya getirecek. İnanın bize, bu unutulmaz bir aile zamanı, çocuğun uygulamalı yeteneğine şaşıracaksınız. Bu model aynı zamanda bir tamirci veya ağaç işçiliğinden hoşlanan herkes için mükemmel bir fikir. Bilim ve teknolojiyi, yaratıcılığı ve özgürlüğü savunan makinelerin güzelliğini ve bilimsel keşfi bütünleştirir.

EĞİTİCİ KENDİN YAP 3D BULMACA
3 boyutlu bulmacaları çözmek zihinsel kasları esnetir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlar
Ayrıca motor becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştirmek ve daha iyi bir yapı duygusu oluşturmak için etkili bir yol sağlar.

MÜKEMMEL DEKORASYON
Yaratıcılığınızı tüm arkadaşlarınıza ve ailenize sergilemekten kesinlikle gurur duyacaksınız!D
ROKR ST003 Luminous Globe, kitaplık, vitrin vb. yerlere koyduğunuzda ilgi çekici bir dekorasyon olacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK
Ahşap tamamen doğal ağaçlardan yapılmıştır, zararlı kimyasallar içermeyen setlerle çocuklar bile güvenle oynayabilir.
Enfes işçilikle gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapınızı inşa edin.

Tüm mekanik kitler için tıklayın.