Robotime ROKR AMK61 Victoria Dönemi Fener Müzik Kutusu
 3.100,00 Orijinal fiyat: ₺ 3.100,00. 2.699,00Şu andaki fiyat: ₺ 2.699,00. Sepete Ekle
İndirim!

Robotime ROKR AMK61 Victoria Dönemi Fener Müzik Kutusu

Orijinal fiyat: ₺ 3.100,00.Şu andaki fiyat: ₺ 2.699,00.

-13%

Robotime ROKR AMK61 Victoria Dönemi Fener Müzik Kutusu

Müzik: YOU LIGHT UP MY LIFE

Ahşap parça: 210 adet;
Montaj Boyutu: 140*115*300mm
Montaj süresi: yaklaşık 5 saat.
Tavsiye age:8+, 8 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri eşliğinde montajı tamamlayabilirler.
Sertifikalar: EN71,CE, FSC,FCC;
Pil: 1 AG13 düğme pil gereklidir.(Dahil değildir)

【Robotime ROKR AMK61 Victoria Dönemi Fener Müzik Kutusu 】, 15. yüzyıla kadar uzanan Orta Çağ Tudor Fenerinden esinlenmiştir. Pavilion yapılarının içinde Led Işık ile Retro ve Zarif Tasarım. Ayrıca, kurulduğunda çalan güzel bir melodi var.

 

Robotime ROKR AMK61 Victoria Dönemi Fener Müzik Kutusu Ürün Detayı:

Robotime ROKR AMK61 Victoria Dönemi Fener Müzik Kutusu

EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ

14 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler kendi 3 boyutlu yapboz setlerini yapmaktan keyif alacaklar. Ahşap yapboz model kitini oluşturmak zordur ve hızınıza ve sabrınıza bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu yapı setleri, çocuğunuzun gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapısını planlama ve inşa etme yeteneğini ortaya çıkaracak ve ilerletecektir.

ZAYIF TASARIM

Ahşap el işi seti sadece işlevsel ve eğlenceli değil, aynı zamanda güzel tasarlanmış! Arkadaşlar ve aile üyeleri için Şükran Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Noel Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Okula Dönüş Hediyesi, Erkekler ve Kızlar için Hediye olarak mükemmel seçim. Mekanik ahşap yapboz, bitmiş üründe büyüleyici görünen dekoratif tasarımlara sahiptir. Masanızda, rafınızda veya komodininizde gerçekten benzersiz bir ahşap parça sergileyin.n

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Lazer kesim teknolojisiyle, önceden kesilmiş ahşap levha, tek tek parçaları levhalardan çıkarmak kolay olacaktır. Tamamen doğal ağaçlardan elde edilen güvenli ve çevre dostu ahşabın hiçbir ilave toksin içermemesi sayesinde çocuklar bile setlerle güvenle oynayabilir. Ayrıca eğitici oyuncak, açık, basit ve çok ayrıntılı İngilizce eğitiminin yanı sıra resimlerle birlikte gelir. Talimatlarda gösterilen adımları takip edin ve ahşap sanat eseri setini hızlı ve doğru bir şekilde inşa edeceksiniz.

AİLE ZAMANI

Bu kendin yap ahşap bulmacayı bir araya getirerek tüm aileyi heyecanlandırın ve eğlence ve eğlence sağlayın. Bu 3 Boyutlu Yapboz Kitini yapmak, ailenin birlikte tamamlaması için değerli olabilir. Bu setin karmaşıklığı, evlerinde sergilenecek gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için aileleri saatlerce bir araya getirecek. İnanın bize, bu unutulmaz bir aile zamanı, çocuğun uygulamalı yeteneğine şaşıracaksınız. Bu model aynı zamanda bir tamirci veya ahşap işçiliğinden hoşlanan herkes için mükemmel bir fikir.nnBilim ve teknolojiyi, yaratıcılığı ve özgürlüğü savunan makine ve bilimsel keşfin güzelliğini birleştirir.n

EĞİTİCİ KENDİN YAP 3D BULMACA
3 boyutlu bulmacaları çözmek zihinsel kasları esnetir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlar
Ayrıca motor becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştirmek ve daha iyi bir yapı duygusu oluşturmak için etkili bir yol sağlar.

MÜKEMMEL DEKORASYON
Yaratıcılığınızı tüm arkadaşlarınıza ve ailenize sergilemekten kesinlikle gurur duyacaksınız!
Robotime ROKR AMK61, kitaplık, vitrin vb. yerlere koyduğunuz zaman çekici bir dekorasyon olacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK
Ahşap tamamen doğal ağaçlardan yapılmıştır, zararlı kimyasallar içermeyen setlerle çocuklar bile güvenle oynayabilir.
Enfes işçilikle gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapınızı inşa edin.

 

Tüm mekanik kitler için tıklayın.