Robotime ROKR LC601 Zaman Makinesi Zodyak Duvar Saati *Yeni Ürün
 3.800,00  3.399,00 Sepete Ekle
İndirim!

Robotime ROKR LC601 Zaman Makinesi Zodyak Duvar Saati *Yeni Ürün

 3.399,00

-11%

ROKR Zodiac Wall Clock Mechanical Time Art Engine LC601, Super cool and mechanical appearance, can also be used as a real wall clock, the perfect combination of art and practical.

WEIGHT:1.2 kg

RECOMMENDED AGE : 14+

ASSEMBLED SIZE : 335*295*55

PACKAGE SIZE : 470*309*55

WOOD PIECES : 168pcs

*wax, glue or battery may be not included due to customs policy. You can use any glue or candles to replace them.rokr puzzles

Robotime ROKR LC601 Zaman Makinesi Zodyak Duvar Saati

Robotime ROKR LC601 Zaman Makinesi Zodyak Duvar Saati

Robotime ROKR LC601 Zaman Makinesi Zodyak Duvar Saati Özellikleri

Ağırlık: 1,2 kg

Paket Boyutu: 470*309*55mm

Ağaç Adetleri: 168 Adet

Bu ürün serisi, ünlü Avrupalı tasarımcı Miko tarafından makine ve zamanın birleşiminin güzelliğini yaratmak için yaratılmıştır. Görünmez şeyleri önünüze aktarılabilecek somut sanat eserlerine dönüştürün. İlgili mekanik yapıya bastığınız sürece ürün size tam zamanı ve tarihi söyleyecektir. Gerçek hayatta kullanılabilecek saat ve takvimlerdir.

Sanatsal Ev Dekorasyonu ve Gerçek Zamanlı Gösterge

Kendinizi inşa etmek için mekanik aletlerle güzelce tasarlanmış görünüm. Doğru zamanı gösteren gerçek bir saat. Zanaatı seviyorsanız, koleksiyonlarınız için mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca hem gözler hem de eller için ödüllendirici bir meydan okuma.

Aile ve Arkadaşlar için En İyi Hediye, Mükemmel Koleksiyonlar

nLC601, herkes için mükemmel bir uygulamalı projedir. Kendi başınıza inşa etmeyi veya arkadaşlarınızla eğlenmeyi seçebilirsiniz. Aklınız ve elleriniz için büyük bir meydan okumadır.

EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ

14 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler kendi 3 boyutlu yapboz setlerini yapmaktan keyif alacaklar. Ahşap yapboz model kitini oluşturmak zordur ve hızınıza ve sabrınıza bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu yapı setleri, çocuğunuzun gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapısını planlama ve inşa etme yeteneğini ortaya çıkaracak ve geliştirecektir.

ZAYIF TASARIM

Robotime LC601 Zodiac Duvar Kendin Yap Saati Zaman Motoru kiti sadece işlevsel ve eğlenceli değil, aynı zamanda güzel tasarlanmış! Arkadaşlar ve aile üyeleri için Şükran Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Noel Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Okula Dönüş Hediyesi, Erkekler ve Kızlar için Hediye olarak mükemmel seçim. Mekanik ahşap yapboz, bitmiş üründe büyüleyici görünen dekoratif tasarımlara sahiptir. Masanızda, rafınızda veya komodininizde gerçekten eşsiz bir ahşap parça sergileyin.

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Lazer kesim teknolojisiyle, önceden kesilmiş ahşap levha, tek tek parçaları levhalardan çıkarmak kolay olacaktır. Tamamen doğal ağaçlardan elde edilen güvenli ve çevre dostu ahşabın hiçbir ilave toksin içermemesi sayesinde çocuklar bile setlerle güvenle oynayabilir. Ayrıca eğitici oyuncak, açık, basit ve çok ayrıntılı İngilizce eğitiminin yanı sıra resimlerle birlikte gelir. Talimatlarda gösterilen adımları takip edin ve ahşap sanat zanaat setini hızlı ve doğru bir şekilde inşa edeceksiniz.

AİLE ZAMANI

Bu kendin yap ahşap bulmacayı bir araya getirerek tüm aileyi heyecanlandırın ve eğlence ve eğlence sağlayın. Bu 3 Boyutlu Yapboz Kitini yapmak, ailenin birlikte tamamlaması için değerli olabilir. Bu setin karmaşıklığı, evlerinde sergilenecek gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için aileleri saatlerce bir araya getirecek. İnanın bize, bu unutulmaz bir aile zamanı, çocuğun uygulamalı yeteneğine şaşıracaksınız. Bu model aynı zamanda bir tamirci veya ağaç işçiliğinden hoşlanan herkes için mükemmel bir fikir.

Bilim ve teknolojiyi, yaratıcılığı ve özgürlüğü savunan makinelerin güzelliğini ve bilimsel keşfi bütünleştirir.

EĞİTİCİ KENDİN YAP 3D BULMACA
3 boyutlu bulmacaları çözmek zihinsel kasları esnetir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlar
Ayrıca motor becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştirmek ve daha iyi bir yapı duygusu oluşturmak için etkili bir yol sağlar.

MÜKEMMEL DEKORASYON
Yaratıcılığınızı tüm arkadaşlarınıza ve ailenize sergilemekten kesinlikle gurur duyacaksınız!
Robotime LC601 Zodiac Duvar Kendin Yap Saat Zaman Motoru, kitaplık, vitrin vb. yerlere koyduğunuzda çekici bir dekorasyon olacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK
Ahşap tamamen doğal ağaçlardan yapılmıştır, zararlı kimyasallar içermeyen setlerle çocuklar bile güvenle oynayabilir.
Enfes işçilikle gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapınızı inşa edin.

 

Tüm mekanik kitler için tıklayın.