Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon
 1.001.000,00 Orijinal fiyat: ₺ 1.001.000,00. 4.500,00Şu andaki fiyat: ₺ 4.500,00. Sepete Ekle
İndirim!

Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon

Orijinal fiyat: ₺ 1.001.000,00.Şu andaki fiyat: ₺ 4.500,00.

-100%

ROKR New Arrival Super Classic Gramophone. Comes with a vinyl record containing 3 music: The Merry Gent, Memory Of A Dance, The Giant Killers.

WEIGHT:1kg

RECOMMENDED AGE: 14+

ASSEMBLED SIZE: 226*261*429mm

PACKAGE SIZE: 317*235*83 mm

WOOD PIECES : 424pcs

*wax, glue, or battery maybe not included due to customs policy. You can use any glue or candles to replace them.

Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon

Robotime ROKR Klasik Gramofon- ROKR Yeni Geliş Süper Klasik Gramofon. Thomas Edison’un icat ettiği Gramofon’dan esinlenilmiştir. Vintage bir plakçalar ile Retro tasarım stili, Sadece bir model değil, aynı zamanda gerçekten plak çalabilen bir gramofon.

Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon

Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon, kurulduktan sonra pilsiz olarak çalınabilir. 3 müzik içeren bir plakla geliyor: The Merry Gent, Memory Of A Dance, The Giant Killers. Ayrıca, diğer 7 inç ve 10 inçlik kayıtları da destekleyebilir.

Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon Bilgileri

Robotime ROKR LKB01 Klasik Gramofon 3 müzik içeren bir plakla gelir: The Merry Gent, Memory Of A Dance, The Giant Killers.

Ahşap parça:424 adet;

Montaj süresi: yaklaşık 8 saat.

Önerilen yaş: 14+, 14 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri eşliğinde montajı tamamlayabilir. C

Sertifikalar:EN71,CE,FSC,FCC;

Ağırlık:1kg;

Montaj boyutu: 226*261*429mm

Paket boyutu:317*235*83mm

Gramofon Tarihi

1877 yılında Amerikalı Edison tarafından icat edilen gramofon, 19. yüzyılda genellikle bir mucize olarak kabul edilir. Analog sinyaller aracılığıyla sesi kaydeden ve yeniden üreten bir makinedir. 1940’larda gramofon ana müzik çalardı ve hala ekranda görülebiliyor. 1960’lardan sonra insanlar yavaş yavaş dijital çağa girdi ve gramofon yavaş yavaş insanların gözünden kayboldu. Ancak analog sinyal çağında kaydedilen sesler hala daha klasik ve kıymetli olan gramofon aracılığıyla çalınmaktadır.

Bilinmeyen, çoğu klasik gramofonun manuel olmasıdır. Klasikleri canlandırmak adına biz de benzer bir yapıyı benimsedik. Dahili karmaşık dişli yapısı sayesinde, pilsiz oynanabilir, bu da insanlara eşsiz oyun deneyimini hissettirir. 7 inç ve 10 inç kayıtları destekler. Sesi düğme aracılığıyla manuel olarak kontrol edin. Ayrıca el çarkının yoğunluğunu azaltmak için harici bir güç kaynağına bağlanabilen bir mikro USB bağlantı noktası yaptık. İngilizce talimatları adım adım izleyin. Tamamlanması yaklaşık 8 saat sürer. Toka ile monte edilen lazer hassas kesim, her parçanın montajı kolaylaştıran karşılık gelen kodu vardır.

EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ

14 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler kendi 3 boyutlu yapboz setlerini yapmaktan keyif alacaklar. Robotime ROKR DIY Crank Classic Gramophone’u oluşturmak zordur ve hızınıza ve sabrınıza bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu yapı setleri, çocuğunuzun gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapısını planlama ve inşa etme yeteneğini ortaya çıkaracak ve ilerletecektir.

ZAYIF TASARIM

Robotime ROKR DIY Crank Classic Gramophone sadece işlevsel ve eğlenceli değil, aynı zamanda güzel tasarlanmış! Arkadaşlar ve aile üyeleri için Şükran Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Noel Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Okula Dönüş Hediyesi, Erkekler ve Kızlar için Hediye olarak mükemmel seçim. Mekanik ahşap yapboz, bitmiş üründe büyüleyici görünen dekoratif tasarımlara sahiptir. Masanızda, rafınızda veya komodininizde gerçekten benzersiz bir ahşap parça sergileyin.n

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Lazer kesim teknolojisiyle, önceden kesilmiş ahşap levha, tek tek parçaları levhalardan çıkarmak kolay olacaktır. Tamamen doğal ağaçlardan elde edilen güvenli ve çevre dostu ahşabın hiçbir ilave toksin içermemesi sayesinde çocuklar bile setlerle güvenle oynayabilir. Ayrıca eğitici oyuncak, açık, basit ve çok ayrıntılı İngilizce eğitiminin yanı sıra resimlerle birlikte gelir. Talimatlarda gösterilen adımları takip edin ve ahşap sanat eseri setini hızlı ve doğru bir şekilde inşa edeceksiniz.

AİLE ZAMANI

Bu kendin yap ahşap bulmacayı bir araya getirerek tüm aileyi heyecanlandırın ve eğlence ve eğlence sağlayın. Bu 3 Boyutlu Yapboz Kitini yapmak, ailenin birlikte tamamlaması için değerli olabilir. Bu setin karmaşıklığı, evlerinde sergilenecek gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için aileleri saatlerce bir araya getirecek. İnanın bize, bu unutulmaz bir aile zamanı, çocuğun uygulamalı yeteneğine şaşıracaksınız. Bu model aynı zamanda bir tamirci veya ahşap işçiliğinden hoşlanan herkes için mükemmel bir fikir.nnBilim ve teknolojiyi, yaratıcılığı ve özgürlüğü savunan makine ve bilimsel keşfin güzelliğini birleştirir.n

EĞİTİCİ KENDİN YAP 3D BULMACA
3 boyutlu bulmacaları çözmek zihinsel kasları esnetir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlar
Ayrıca motor becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştirmek ve daha iyi bir yapı duygusu oluşturmak için etkili bir yol sağlar.

MÜKEMMEL DEKORASYON
Yaratıcılığınızı tüm arkadaşlarınıza ve ailenize sergilemekten kesinlikle gurur duyacaksınız!D
Kendin yap 3 boyutlu ahşap yapbozlar, onları kitaplığa, vitrinlere vb. koyduğunuzda çekici süslemeler olacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK
Ahşap tamamen doğal ağaçlardan yapılmıştır, zararlı kimyasallar içermeyen setlerle çocuklar bile güvenle oynayabilir.
Enfes işçilikle gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapınızı inşa edin.

 

Tüm mekanik kitler için tıklayın.

Ek bilgi

Ağırlık 3099 kg