Robotime ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topçusu | Epic War Serisi
 2.700,00  2.299,00 Sepete Ekle
İndirim!

Robotime ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topçusu | Epic War Serisi

 2.299,00

-15%

Robotime ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topçusu

ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Ağır Silahının Özellikleri

Paket 5 masa tenisi topu içerir (Çap: 40mm)

Ürün Boyutu: 320*130*210mm

Ahşap Parçalar: 158 adet

Ağırlık: 0,69 kg

Montaj Süresi: 3H

Tasarım Prototipi:

Robotime ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topçusu

Robotime ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topçusu Detaylar:

Yuvarlak namlu için, kullanılan küçük ahşap çıtalar, mermi için gerekli yolu sağlayan neredeyse dairesel bir namluya birleştirilir. Lastik bandın (yaya veya başka bir yapıya dönüşebilen) sağladığı elastik kuvvet ve parçalar arasındaki işbirliği ile üretilen ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topu, bataryanın yerini alıyor ve manuel fırlatmayı gerçekleştiriyor. Bu ürün, tarih ile gerçeği iç içe geçirerek yüz yıl öncesinin sesini duymamızı sağlıyor. Büyük ve ağır şekil, olağanüstü bir ivme sergiliyor. Geçmişi ve bugünü yansıtan oyun ve stilin birleşimi. Epik Savaş Serisi

EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ

14 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler kendi 3 boyutlu yapboz setlerini yapmaktan keyif alacaklar. Ahşap yapboz model kitini oluşturmak zordur ve hızınıza ve sabrınıza bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu yapı setleri, çocuğunuzun gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapısını planlama ve inşa etme yeteneğini ortaya çıkaracak ve geliştirecektir.

ZAYIF TASARIM

ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Ağır Silahı yalnızca işlevsel ve eğlenceli değil, aynı zamanda güzel tasarlanmış! Arkadaşlar ve aile üyeleri için Şükran Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Noel Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Okula Dönüş Hediyesi, Erkekler ve Kızlar için Hediye olarak mükemmel seçim. ROKR KW801 Tekerlekli Kuşatma Topçusu, bitmiş üründe büyüleyici görünen dekoratif tasarımlara sahiptir. Masanızda, rafınızda veya komodininizde gerçekten eşsiz bir ahşap parça sergileyin.

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Lazer kesim teknolojisiyle, önceden kesilmiş ahşap levha, tek tek parçaları levhalardan çıkarmak kolay olacaktır. Tamamen doğal ağaçlardan elde edilen güvenli ve çevre dostu ahşabın hiçbir ilave toksin içermemesi sayesinde çocuklar bile setlerle güvenle oynayabilir. Ayrıca eğitici oyuncak, açık, basit ve çok ayrıntılı İngilizce eğitiminin yanı sıra resimlerle birlikte gelir. Talimatlarda gösterilen adımları takip edin ve ahşap sanat zanaat setini hızlı ve doğru bir şekilde inşa edeceksiniz.

AİLE ZAMANI

Bu kendin yap ahşap bulmacayı bir araya getirerek tüm aileyi heyecanlandırın ve eğlence ve eğlence sağlayın. Bu 3 Boyutlu Yapboz Kitini yapmak, ailenin birlikte tamamlaması için değerli olabilir. Bu setin karmaşıklığı, evlerinde sergilenecek gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için aileleri saatlerce bir araya getirecek. İnanın bize, bu unutulmaz bir aile zamanı, çocuğun uygulamalı yeteneğine şaşıracaksınız. Bu model aynı zamanda bir tamirci veya ağaç işçiliğinden hoşlanan herkes için mükemmel bir fikir. Bilim ve teknolojiyi, yaratıcılığı ve özgürlüğü savunan makinelerin güzelliğini ve bilimsel keşfi bütünleştirir.

EĞİTİCİ KENDİN YAP 3D BULMACA
3 boyutlu bulmacaları çözmek zihinsel kasları esnetir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlar
Ayrıca motor becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştirmek ve daha iyi bir yapı duygusu oluşturmak için etkili bir yol sağlar.

MÜKEMMEL DEKORASYON
Yaratıcılığınızı tüm arkadaşlarınıza ve ailenize sergilemekten kesinlikle gurur duyacaksınız!
Kendin yap 3 boyutlu ahşap yapbozlar, onları kitaplığa, vitrinlere vb. koyduğunuzda çekici süslemeler olacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK
Ahşap tamamen doğal ağaçlardan yapılmıştır, zararlı kimyasallar içermeyen setlerle çocuklar bile güvenle oynayabilir.
Enfes işçilikle gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapınızı inşa edin.

Tüm model araçlar için tıklayın.