Robotime TG308 Cruse Gemisi Maketi
 2.300,00 Orijinal fiyat: ₺ 2.300,00. 1.899,00Şu andaki fiyat: ₺ 1.899,00. Sepete Ekle
İndirim!

Robotime TG308 Cruse Gemisi Maketi

Orijinal fiyat: ₺ 2.300,00.Şu andaki fiyat: ₺ 1.899,00.

-17%

Robotime TG308 Cruse Gemisi Maketi

Eski gemi modeli ahşap kiti kendiniz yapabilirsiniz. Canlı gemi modelleri ile heyecan verici deniz macerasının klasik hissi. Sizin için en iyi ev dekoru ve hediyesi olacak.

Klasik Tasarım: Kendi başınıza inşa edebileceğiniz eski gemi modeli ahşap kiti. Size yelken ve maceranın heyecan verici deneyimini hatırlatacak. Enfes el işi, arkadaşlar, aile veya parti misafirleri için mükemmel bir denizcilik hediyesi, ziyafetler, resepsiyonlar, toplantılar veya diğer denizcilik koleksiyonu sevenler için ideal.

Montajı Kolay: Ahşap zanaat seti hem yetişkinler hem de 14 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Tüm tahtalar lazerle kesilmiştir, onları tahtadan çıkarmak çok kolaydır. Doğal kontrplaktan yapılmış hafif bir modeldir. Toksik kimyasal içermez ve çevreye dosttur.

En İyi Hediye Fikirleri: Herkes için hediye. Bu, doğum günü, Noel veya yıl dönümü için harika bir hediye, hatta çocuklarınız, arkadaşlarınız, sevgilileriniz ve ayrıca ebeveynleriniz için günlük bir seçimdir. Bu enfes güzel model seti kesinlikle çevrenizdeki insanları büyüleyecek.

Ev Dekorasyonu: Büyüleyici bir sanat projesidir ve ofis masanızı, oturma odanızı, kitaplığınızı ve istediğiniz her yeri dekore etmek için son derece uygundur ve hayata eğlence katar.

Robotime TG308 Cruse Gemisi Maketi Ürün Detay:

Robotime TG308 Cruse Gemisi Maketi

Eğitici oyuncaklar

Büyükler için stres giderici. Genç erkeklerde ve genç bayanlarda hafif yaratıcı zihin ve hayret duygusu. Açık-bitmiş akıl yürütmeyi motive edin, Çocukları el ele koordinasyonu, sabitlemeyi ve mekansal bağlantıları kavramayı ve ek fırsatları görmeye teşvik edin. Yönetici aile oyunu, özellikle yetişkinlerin ve çocukların birlikte oynaması için uygundur.

Güvenli, Toksik Olmayan, En Kaliteli Malzeme

Çok uzun süre ve yukarısı için uygundur.

Yaratıcı Dekorasyon ve Hediyelik

Model bittiğinde, bir başarı hissi hissedeceksiniz. Üzerinde çokça düşünülecek ve bir çalışma alanında harika görünecek. Farklı çocuklar, meslektaşlar, arkadaşlar veya aile, onunla oynama dürtüsüne karşı koyamaz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Robotime kitlerinin malzemesi doğrudur, bu nedenle her adımda israf etmeyin ve talimatlara göre kullanın, aksi takdirde son parçaların eksikliğine neden olur. Setin içindeki bir şey bozulursa cesaretiniz kırılmasın, düzeltmek için hayal gücünüzü kullanın. Üründe sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen hemen satıcımızla iletişime geçin, sorunları çözmenize yardımcı olacağız. Teşekkür ederim. (Pil dahil değildir) *Gümrük politikası nedeniyle pakete yapıştırıcı, pil veya pigment dahil olmayabilir.

Tüm model araçlar için tıklayın.