Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle
Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle
 2.299,00 Orijinal fiyat: ₺ 2.299,00. 1.899,00Şu andaki fiyat: ₺ 1.899,00. Sepete Ekle
İndirim!

Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle

Orijinal fiyat: ₺ 2.299,00.Şu andaki fiyat: ₺ 1.899,00.

-17%

Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle

Uygun yaş: 10 yaşından itibaren

Montaj boyutu: 2,7*2,7*11,8 inç

Tahta yongaları: 58 adet

Klasik modeller Rolife, basit bir tasarıma sahip, montajı kolay, ancak aynı derecede güzel ve zorlu ahşap montajlı modellerdir. Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle, bu ahşap işçiliğini öğrenmek isteyen ve denemek için basit bir modele ihtiyaç duyan yeni başlayanlar için uygundur. Ürün eğlence, hediye verme ve dekorasyon için uygundur.

İnce Yapı Tasarımı

Robotime TG411 Cello’yu kendiniz yapabilirsiniz. İnsanların gökyüzünü fethetmeye başladığı romantik zamanı size hatırlatacaktır. Havacılık meraklıları için mükemmel bir koleksiyon olurdu.

Montajı Kolay

Robotime TG411 Çello kiti hem yetişkinler hem de 14 yaş ve üstü çocuklar için uygundur. Tüm tahtalar lazerle kesilmiştir, onları tahtadan çıkarmak çok kolaydır. Doğal kontrplaktan yapılmış hafif bir modeldir. Toksik kimyasal içermez ve çevreye dosttur.

En İyi Hediye Seçimi

Herkese hediye. Bu, doğum günü, Noel veya yıl dönümü için harika bir hediye, hatta çocuklarınız, arkadaşlarınız, sevgilileriniz ve ayrıca ebeveynleriniz için günlük bir seçimdir. Bu enfes güzel model seti kesinlikle çevrenizdeki insanları büyüleyecek.

Ev dekorasyonu

Büyüleyici bir sanat projesidir ve ofis masanızı, oturma odanızı, kitaplığınızı ve istediğiniz her yeri dekore etmek için son derece uygundur ve hayata eğlence katar.

Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle Ürün Detayları:

Robotime TG411 Çello Ahşap Puzzle

 

EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ

14 yaş ve üzeri gençler ve yetişkinler kendi 3 boyutlu yapboz setlerini yapmaktan keyif alacaklar. Ahşap yapboz model kitini oluşturmak zordur ve hızınıza ve sabrınıza bağlı olarak birkaç saat sürebilir. Bu yapı setleri, çocuğunuzun gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapısını planlama ve inşa etme yeteneğini ortaya çıkaracak ve geliştirecektir.

ZAYIF TASARIM

Ahşap el işi seti sadece işlevsel ve eğlenceli değil, aynı zamanda güzel tasarlanmış! Arkadaşlar ve aile üyeleri için Şükran Günü Hediyesi, Doğum Günü Hediyesi, Noel Hediyesi, Babalar Günü Hediyesi, Okula Dönüş Hediyesi, Erkekler ve Kızlar için Hediye olarak mükemmel seçim. Mekanik ahşap yapboz, bitmiş üründe büyüleyici görünen dekoratif tasarımlara sahiptir. Masanızda, rafınızda veya komodininizde gerçekten eşsiz bir ahşap parça sergileyin.

İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Lazer kesim teknolojisiyle, önceden kesilmiş ahşap levha, tek tek parçaları levhalardan çıkarmak kolay olacaktır. Tamamen doğal ağaçlardan elde edilen güvenli ve çevre dostu ahşabın hiçbir ilave toksin içermemesi sayesinde çocuklar bile setlerle güvenle oynayabilir. Ayrıca eğitici oyuncak, açık, basit ve çok ayrıntılı İngilizce eğitiminin yanı sıra resimlerle birlikte gelir. Talimatlarda gösterilen adımları takip edin ve ahşap sanat zanaat setini hızlı ve doğru bir şekilde inşa edeceksiniz.

AİLE ZAMANI

Bu kendin yap ahşap bulmacayı bir araya getirerek tüm aileyi heyecanlandırın ve eğlence ve eğlence sağlayın. Bu 3 Boyutlu Yapboz Kitini yapmak, ailenin birlikte tamamlaması için değerli olabilir. Bu setin karmaşıklığı, evlerinde sergilenecek gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için aileleri saatlerce bir araya getirecek. İnanın bize, bu unutulmaz bir aile zamanı, çocuğun uygulamalı yeteneğine şaşıracaksınız. Bu model aynı zamanda bir tamirci veya ağaç işçiliğinden hoşlanan herkes için mükemmel bir fikir. Bilim ve teknolojiyi, yaratıcılığı ve özgürlüğü savunan makinelerin güzelliğini ve bilimsel keşfi bütünleştirir.

EĞİTİCİ KENDİN YAP 3D BULMACA
3 boyutlu bulmacaları çözmek zihinsel kasları esnetir ve hem çocuklar hem de yetişkinler için fayda sağlar
Ayrıca motor becerileri, el-göz koordinasyonunu geliştirmek ve daha iyi bir yapı duygusu oluşturmak için etkili bir yol sağlar.

MÜKEMMEL DEKORASYON
Yaratıcılığınızı tüm arkadaşlarınıza ve ailenize sergilemekten kesinlikle gurur duyacaksınız!
Robotime TG411 Cello, kitaplık, vitrin vb. yerlere koyduğunuz zaman göz alıcı bir dekorasyon olacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK
Ahşap tamamen doğal ağaçlardan yapılmıştır, zararlı kimyasallar içermeyen setlerle çocuklar bile güvenle oynayabilir.
Enfes işçilikle gerçek bir mimar veya mühendis gibi kendi yapınızı inşa edin.

Tüm mekanik kitler için tıklayın.