Robotime TD01 Zaman Stüdyosu Teddy Temalı Maket
Robotime TD01 Zaman Stüdyosu Teddy Temalı Maket
 2.600,00 Orijinal fiyat: ₺ 2.600,00. 2.199,00Şu andaki fiyat: ₺ 2.199,00. Sepete Ekle
İndirim!

Robotime TD01 Zaman Stüdyosu Teddy Temalı Maket

Orijinal fiyat: ₺ 2.600,00.Şu andaki fiyat: ₺ 2.199,00.

-15%

Robotime DIY Minyatür Kiti

En ince detaylarla döşenmiş
Tam bir minyatür ev koleksiyonu
Sıfırdan oluşturun
Gece olduğunda ışıkları açın
Zamansız bir başyapıt
Ek araç gerekmez

Ana Malzeme: Ahşap, Kumaş, Kağıt
İçindekiler: Aksesuarlar, Fırça, Kumaş, LED Işık, Metal, Kağıt, Plastik, Ahşap

Robotime TD01 Zaman Stüdyosu Teddy Temalı Maket

    • This series is Rolife’s first dollhouse series that comes with dolls, which totally brings a new chapter in miniature house world. The theme of this new series is “Romantic Encounter”. Based on different Teddy characters, the designer combined each dollhouse with a beautiful love story.
    • The designer took balcony as prototype, changed the previous design of the base. Meanwhile, the structure and color of the two rooms were matched according to the jobs and characteristics of two Teddies.
    • A healthy way to relax and de-stress as well. This is a nice weekend activity to truly relax both your body and mind. Make something really beautiful with your own hands.
    • A nice gift for women and DIY lovers. Also, a special gift for birthday and festivals like Christmas, Thanksgiving Day, Mother’s Day, Valentine’s Day and so on.
    • A perfect decoration for your room and tables. Everything in this dollhouse needs you to do it yourself, which makes it even more meaningful.

Robotime TD01 Zaman Stüdyosu Teddy Temalı Maket Ürün Detayı:

Robotime TD01 Zaman Stüdyosu Teddy Temalı Maket

WEIGHT 1.33 kg
KIT Accessories, Fabric, LED Light, Metal, Paper, Plastic, Wood
ASSEMBLED SIZE 192*218*251mm
PACKAGE SIZE 310*236.5*75mm
TEDDY SIZE 70*35*30mm
RECOMMENDED AGE 14+
WOOD PIECES 164 pcs

 

Robotime Rolife, kendin yap oyuncak bebek evi, müzik kutusu ve 3 boyutlu ahşap bilmeceleri kapsayan yaratıcı donanımlar sunmaya kendini adamıştır. Öğelerimizin memnuniyeti keşfetmenize yardımcı olmasını diliyoruz. Dünyanın en şık ve detaylı Kendin Yap Minyatür evleri. Tüm parçaları kendi el emeğiniz ile bir araya getirin, hayalinizdeki evi yaratmanın keyfini yaşayın. Her türlü mini ev ve apartman dairesi ile sevdiğiniz şeyi bulabilirsiniz!

Robotime Rolife Zarif Mini Ev ve Çevre Dostu Malzemeler

Kendin yap oyuncak bebek evimizin her yeri, yaklaşık 1:24 boyutunda normalden daha küçük bir boyutta yapılmıştır.

Resimli İngilizce Öğretimi

Sevimli ve Şaşırtıcı Robotime Rolife Minyatür Ev, Nitelikli anahat ve resim içeren İngilizce Montaj Talimatları. İngilizce eğitiminiz kutudan çıkmadıysa Robotime İngilizce eğitim kategorisinden indirebilirsiniz.

Dollhouse Işık

Üniteyi tamamladıktan sonra odanızı, masalarınızı ve tribünlerinizi dekore edin. Işığı açarken daha mükemmel.

Eğitici oyuncaklar

Büyükler için stres giderici. Genç erkeklerde ve genç bayanlarda hafif yaratıcı zihin ve hayret duygusu. Açık-bitmiş akıl yürütmeyi motive edin, Çocukları el ele koordinasyonu, sabitlemeyi ve mekansal bağlantıları kavramayı ve ek fırsatları görmeye teşvik edin. Yönetici aile oyunu, özellikle yetişkinlerin ve çocukların birlikte oynaması için uygundur.

Güvenli, Toksik Olmayan, En Kaliteli Malzeme

Çok uzun süre ve yukarısı için uygundur.

Yaratıcı Dekorasyon ve Hediyelik

Model bittiğinde, bir başarı hissi hissedeceksiniz. Üzerinde çokça düşünülecek ve bir çalışma alanında harika görünecek. Farklı çocuklar, meslektaşlar, arkadaşlar veya aile, onunla oynama dürtüsüne karşı koyamaz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Robotime oyuncak bebek evinin malzemesi doğrudur, bu nedenle her adımda israf etmeyin ve talimatlara göre kullanın, aksi takdirde son parçaların eksikliğine neden olur. Setin içindeki bir şey bozulursa cesaretiniz kırılmasın, düzeltmek için hayal gücünüzü kullanın. Üründe sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen hemen satıcımızla iletişime geçin, sorunları çözmenize yardımcı olacağız. Teşekkür ederim. (Pil dahil değildir) *Gümrük politikası nedeniyle pakete yapıştırıcı, pil veya pigment dahil olmayabilir.

 

Tüm ürünlerlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.