Robotime TD05 Balkonda Aşk Teddy Temalı Maket
Robotime TD05 Balkonda Aşk Teddy Temalı Maket
 2.600,00  2.199,00 Sepete Ekle
İndirim!

Robotime TD05 Balkonda Aşk Teddy Temalı Maket

 2.199,00

-15%

Robotime DIY Minyatür Kiti

 • En ince detaylarla döşenmiş
 • Tam bir minyatür ev koleksiyonu
 • Sıfırdan oluşturun
 • Gece olduğunda ışıkları açın
 • Zamansız bir başyapıt
 • Ek araç gerekmez

Ana Malzeme: Ahşap, Kumaş, Kağıt
İçindekiler: Aksesuarlar, Fırça, Kumaş, LED Işık, Metal, Kağıt, Plastik, Ahşap

Robotime TD05 Balkonda Aşk Teddy Temalı Maket Kendin Yap Kiti

  • Bu seri, minyatür ev dünyasında yepyeni bir sayfa açan Rolife’ın bebeklerle gelen ilk oyuncak ev serisidir. Bu yeni serinin teması “Romantik Karşılaşma”. Farklı Teddy karakterlerine dayanan tasarımcı, her oyuncak evini güzel bir aşk hikayesiyle birleştirdi.
  • Tasarımcı balkonu prototip olarak aldı, tabanın önceki tasarımını değiştirdi. Bu arada iki Teddy’nin işlerine ve özelliklerine göre iki odanın yapısı ve rengi eşleştirildi.
  • Rahatlamak ve stres atmak için sağlıklı bir yol. Bu, hem bedeninizi hem de zihninizi gerçekten rahatlatmak için güzel bir hafta sonu aktivitesidir. Kendi ellerinizle gerçekten güzel bir şey yapın.
  • Kadınlar ve DIY sevenler için güzel bir hediye. Ayrıca doğum günü ve Noel, Şükran Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü vb. festivaller için özel bir hediye.
  • Odanız ve masalarınız için mükemmel bir dekorasyon. Bu oyuncak evdeki her şeyi sizin yapmanız gerekiyor, bu da onu daha da anlamlı kılıyor.

 

WEIGHT 1.56 kg
KIT Accessories, Fabric, LED Light, Metal, Paper, Plastic, Wood
ASSEMBLED SIZE 290*180*215mm
PACKAGE SIZE 310*236.5*75mm
TEDDY SIZE 70*35*30mm
RECOMMENDED AGE 14+
WOOD PIECES 90 pcs

Robotime TD05 Balkonda Aşk Teddy Temalı Maket Ürün Detay:

Robotime TD05 Balkonda Aşk Teddy Temalı Maket

Robotime Rolife, kendin yap oyuncak bebek evi, müzik kutusu ve 3 boyutlu ahşap bilmeceleri kapsayan yaratıcı donanımlar sunmaya kendini adamıştır. Öğelerimizin memnuniyeti keşfetmenize yardımcı olmasını diliyoruz. Dünyanın en şık ve detaylı Kendin Yap Minyatür evleri. Tüm parçaları kendi el emeğiniz ile bir araya getirin, hayalinizdeki evi yaratmanın keyfini yaşayın. Her türlü mini ev ve apartman dairesi ile sevdiğiniz şeyi bulabilirsiniz!

Robotime Rolife Zarif Mini Ev ve Çevre Dostu Malzemeler

Kendin yap oyuncak bebek evimizin her yeri, yaklaşık 1:24 boyutunda normalden daha küçük bir boyutta yapılmıştır.

Resimli İngilizce Öğretimi

Sevimli ve Şaşırtıcı Robotime Rolife Minyatür Ev, Nitelikli anahat ve resim içeren İngilizce Montaj Talimatları. İngilizce eğitiminiz kutudan çıkmadıysa Robotime İngilizce eğitim kategorisinden indirebilirsiniz.

Dollhouse Işık

Üniteyi tamamladıktan sonra odanızı, masalarınızı ve tribünlerinizi dekore edin. Işığı açarken daha mükemmel.

Eğitici oyuncaklar

Büyükler için stres giderici. Genç erkeklerde ve genç bayanlarda hafif yaratıcı zihin ve hayret duygusu. Açık-bitmiş akıl yürütmeyi motive edin, Çocukları el ele koordinasyonu, sabitlemeyi ve mekansal bağlantıları kavramayı ve ek fırsatları görmeye teşvik edin. Yönetici aile oyunu, özellikle yetişkinlerin ve çocukların birlikte oynaması için uygundur.

Güvenli, Toksik Olmayan, En Kaliteli Malzeme

Çok uzun süre ve yukarısı için uygundur.

Yaratıcı Dekorasyon ve Hediyelik

Model bittiğinde, bir başarı hissi hissedeceksiniz. Üzerinde çokça düşünülecek ve bir çalışma alanında harika görünecek. Farklı çocuklar, meslektaşlar, arkadaşlar veya aile, onunla oynama dürtüsüne karşı koyamaz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Robotime oyuncak bebek evinin malzemesi doğrudur, bu nedenle her adımda israf etmeyin ve talimatlara göre kullanın, aksi takdirde son parçaların eksikliğine neden olur. Setin içindeki bir şey bozulursa cesaretiniz kırılmasın, düzeltmek için hayal gücünüzü kullanın. Üründe sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen hemen satıcımızla iletişime geçin, sorunları çözmenize yardımcı olacağız. Teşekkür ederim. (Pil dahil değildir) *Gümrük politikası nedeniyle pakete yapıştırıcı, pil veya pigment dahil olmayabilir.

 

Tüm ürünlerlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.