Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

 Unicorn'yu boyayan 3D tasarımcı, çocukları tekrar düşünmekle kalmayacak …

[ad_1]

"Tek boynuzlu at" renklendirme 3D tasarımcısı, çocukları sadece tekrar düşünmekle kalmaz, aynı zamanda hayal gücünüzü vahşi hale getirir! Bu serideki boyama kitabı bulmacası ne olursa olsun topladığınız: tarih öncesi bir sürüngen🦕🦖, atlı karıncaya veya serin bir cip – tüm aile için eğlenceli ve bilgilendirici bir eğlence garanti!
Çocukların parmaklarının bile yapabileceği bulmacanın montajı kolaydır (fotoğrafla birlikte verilen ayrıntılı adım adım talimatları uygulayın). 👼👐 Baştan sona tüm süreç 30 dakika kadar sürecek.

Böyle bir tasarımcı tüm aile ile toplamak için daha eğlenceli ve heyecan verici! Her durumda, ortak bir ders sizi birleştirecek ve sizi gerçek bir takım yapacak.
3B bulmaca boyama kitapları yaratıcı düşünme, sanatsal tat geliştirir, estetik algıyı geliştirir ve ayrıca dikkat ve azim artırır.

Tasarımcı maliyeti: 200 UAH.

Ahşap 3D kurucuyu birleştirin ve renklendirin! Kendinize ve çocuklarınıza ailenizle birlikte harika bir eğitim gecesi verin! Profil başlığındaki bağlantıya tıklayarak web sitemizdeki ayrıntılı açıklamaları, malların maliyetini, teslimat koşullarını ve diğer ürünleri yourself öğrenebilirsiniz.

#Robot
#robotstime
#constructors
#puzzles
# robotlar
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
#Robot
#robotstime
#robotime
#constructors
#diycrafts
#woodendecor
#woodentoys
#stem
#hobbys
#puzzles
# robotlar
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
# eko-oyuncaklar
# çocuk vermek
# İç modeller

[ad_2]

Source