Alışveriş Sepeti

TM ZEVS-toys'un mıknatıslardaki eko-tasarımcıları ideal olacak bir set …

[ad_1]

Z️ TM ZEVS-toys'un mıknatıslardaki eko-tasarımcıları küçük çocuklar için ideal bir hediye olacak bir set. Çocuk uzun süre oyuna dahil olacak, yapıcıyı çeşitli şekillerde bir araya getirmeyi, sökmeyi ve yeniden inşa etmeyi sevecektir.
Ve rakamları kullanarak bir hikaye hazırlayın: anne, baba, oğul, kız, köpek vb. Rakamlar. Manyetik elemanlar kolayca ve hızlı bir şekilde birbirine bağlanır. Çocuk evini bağımsız olarak çeşitli versiyonlarda monte edebilecek (yardım için bir talimat var). Yapı, çocuğun onları incelemesine izin verecek çeşitli geometrik şekillerden oluşur. Oyuncak kulübede açılan ve kapanan bir kapı var.

Tasarımcı, dokunacak ve çocuk için güvenli olan doğal ahşap – kül ve akçaağaçtan yapılmıştır. Tasarımcı su bazlı akriliklerle kaplanmıştır. Elemanlar neodim mıknatıslar ile güçlü bir mıknatıslanma ile birbirine bağlanır, sıkıca tutulur ve uygunluk sertifikaları ile onaylanır. Parçaları bağlarken, oyun sürecini daha da ilginç hale getiren hoş sesler duyulur.
ZEVS-toys – BU OYUN DAHA FAZLASI!

Bu tür tasarımcıların maliyeti 320 – 1256 UAH arasındadır.
Profil başlığındaki bağlantıya tıklayarak web sitemizdeki ayrıntılı açıklamaları, malların maliyetlerini, teslimat koşullarını ve diğer ürünleri tanıyın.

# 3dconstructor
#robotstime
#robotime
#constructors
#puzzles
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
# eko-oyuncaklar
# çocuk vermek
#developing oyuncaklar

[ad_2]

Source

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir