Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

Tasarımcı renklendirme "Unicorn" ve "Tank" çocukları bir kez daha değil …

[ad_1]

“Unicorn” ve “Tank” renklendiren tasarımcı, çocukları tekrar düşünmekle kalmayacak, aynı zamanda hayal güçlerinin çılgına dönmesine izin verecek!
Bu serideki boyama kitabı bulmacası ne olursa olsun topladığınız: tarih öncesi bir sürüngen, atlıkarınca ya da harika bir jeep – tüm aile için eğlenceli ve bilgilendirici bir eğlence garanti!
Renk tasarımcısı hem küçük hem de yetişkinlere hitap edecek. Ve hepsi yapıştırıcı olmadan monte edildiğinden (eller temiz kalacaktır) ve ek aletler (ve tamamıyla). 3D bulmacanın ahşap kısımlarını çıkarın ve çaba harcamadan birleştirin. Çocukların parmaklarının bile yapabileceği bulmacanın montajı kolaydır (fotoğrafla birlikte verilen ayrıntılı adım adım talimatları izleyin). Baştan sona tüm işlem yaklaşık 30 dakika sürecek.
Hazır tasarımcı – sanatçı için gerçek bir tuval. Sette 4-6 kavanoz boya bulabilirsiniz (modele bağlı olarak), kalbin istediği gibi bir ahşap oyuncağı "canlandırabilir".
Bu arada, ilk renklendirme kavramlarına ek olarak, 3D renklendirme bulmacaları yaratıcı düşünme, sanatsal zevkler geliştirir, estetik algıyı geliştirir ve ayrıca dikkatliliği ve azmi arttırır.
Ahşap 3D kurucuyu birleştirin ve renklendirin! Kendinize ve çocuklarınıza ailenizle harika bir eğitim gecesi verin!

Profil başlığındaki bağlantıya tıklayarak web sitemizdeki ayrıntılı açıklamaları, malların maliyetlerini, teslimat koşullarını ve diğer ürünleri tanıyın.
# 3dconstructorairship
#Robot
#robotstime
#robotime
#constructors
#airplane
#airship
#toyplane
#vintagetoys
#steampunk
#diycrafts
#woodendecor
#woodentoys
#designinspiration
#mechanicaldesign
#stem
#hobbys
#antiquestyle
#puzzles
# robotlar
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
# eko-oyuncaklar
# çocuk vermek
# İç modeller
#decor
# uçak
# zeplin
# hobiler

[ad_2]

Source