İndirim!

Robotime Rolife DS016 İyi Geceler Minyatür Oda

 999,00

-29%

994 adet stokta

Robotime Rolife DS016 İyi Geceler Minyatür Oda

Robotime Rolife DS016 İyi Geceler Minyatür Oda çok güzel bir oda. Muazzam detaylarının keyfine varacaksınız. Kendi ellerinizle mini mobilyalar hazırlayın. Bir sanat eserini bitirirken rahatlatıcı bir zaman geçireceksiniz!

TAMAMLANMA DUYGUSUNU HİSSEDİN: Boyamadan dikişe, birleştirmeye ve hatta yeniden dekore etmeye kadar her kendin yap işçiliğinde eğlenin. Sabır ve beceri gerektirir, ancak zor değildir!

MUHTEŞEM HEDİYE VE DEKOR: Kendin Yap sevenler veya Noel, Anneler Günü, Doğum Günü gibi herhangi bir fırsat için benzersiz bir uygulamalı hediye. Güzel tasarımlar, bittiğinde onu sanatsal bir ev dekoru haline getirir.

DAHA FAZLA FİKİR BULUN: Kiti yeniden dekore etmek için daha yaratıcı kendin yap fikirleriniz varsa, bunu yapmaktan çekinmeyin! İşinize özel dokunuşlarınızı katın her zaman daha eğlenceli olabilir.

*Gümrük politikası nedeniyle pakete yapıştırıcı, pil veya pigment dahil olmayabilir.

1. Gösterilen tüm mobilyalar dahil 2. Stil: DIY oyuncak bebek evi kiti 3. Malzeme: ahşap, kumaş, kağıt, reçine, plastik, malzeme 4. Kılavuz: talimatlarla birlikte 5. Özellikler: çevre dostu ahşap/yüksek kaliteli kumaş/güvenli su- bazlı boya/lazer kesim

Dikkat:

1. Tutkal/pil içermez. 2. Yaş: 8 yaş üstü için uygundur, 3. 3 yaşından küçük çocuklara bir yetişkin eşlik etmelidir. Tüm ürünler gösterilen resim ile aynıdır. Parçalarla birlikte gelirler ve bunları kendiniz monte etmeniz gerekir.

Robotime Rolife DS016 İyi Geceler Minyatür Oda

Tüm model araçlar için tıklayın.

Ek bilgi

Color

DH0329