Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

Robotime create a DIY handmade toy feast – Robotime Online

[ad_1]

Şu anda, DIY el yapımı oyuncak ve el sanatları eğlence ve eğlence trendi haline gelmiştir. Birçok çocuk ve yetişkin, boş zamanlarında DIY el sanatları yaparak hayattan zevk alacak ve tam bir başarı hissi kazanacaktır.

Tanınmış bir DIY el yapımı ürünleri tedarikçisi olan Robotime, küresel tüketiciler için yaratıcı, yaratıcı bir DIY el yapımı orijinal ürünler sağlamayı taahhüt ederek, halkı rahat, yenilikçi ve özgür bir yaşam tarzı yaşamaya adamıştır.

Robud okul öncesi DIY oyuncaklar, çocukların sanatsal yeteneklerini aydınlatmak

Robud grubundaki Robud, okul öncesi estetik eğitim markasıdır. Temel konsepti, çocukların yaratıcı oyun deneyimine odaklanan ve çocukların sanatsal yeteneklerine ilham veren “genel bir nesil olmayın” dur. Robud yeni oyuncakları, okul öncesi oyuncak ürünlerinin yeni trendini yönlendirecek ultra hafif kil dinozor parkına, parşömenleri, boya renklerine vs.

https://www.robotimeonline.com/

Ultra Hafif Kil Dinozor Parkı bir bulmaca DIY oyuncak. Çocuklar kutudan parçaları çıkarabilir, iskeleti sayısına göre inşa edebilir, kille kalıp yapabilir, dinozorun geri kazanım sürecini taklit edebilir ve dinozoru 3 adımda “diriltebilir”. Bu kil oyuncak, her çocuğu küçük bir arkeolog yapmakla kalmaz, aynı zamanda mekânsal hayal gücünü ve uygulamalı yeteneklerini geliştirir ve özgüvenlerini ve başarı duygularını geliştirir.

https://www.robotimeonline.com/

Connected Picture Roll, sayıların, bağlantıların, tabloların ve hikayelerin işlevlerini birleştiren bir bulmaca oyuncağıdır. Çocukların resim eğlencesini deneyimlemelerini, resimde bilişsel öğrenmelerini ve estetik becerilerini geliştirmelerini sağlayan geniş bir formata sahiptir.

https://www.robotimeonline.com/

Boyalı renk, "elle monte edilmiş + boyama" özelliğine sahip eğitici bir oyuncaktır. Yenilikçi oyunu, çocukların iki kat mutluluk duymasını sağlayabilir. Aynı zamanda, çocukların uygulamalı yeteneklerini, mantıksal yeteneklerini ve renk uygulamasının sanatsal yaratıcılığını da kullanabilir.

Rolife, hassas bir yaratıcı kültür markası yaratır, yeni bir yaşam deneyimi keşfedin

Rolife, grubun altında yaşamın sınırsız olanaklarını keşfetmeyi amaçlayan yaratıcı bir kültür markasıdır. Yaratıcı DIY, mükemmel hediyeler ve eğlenceli bebek kapsayan yaratıcı bir kültürel marka yaratma konusunda kararlıdır. Rahatlatıcı hayatın sanat ve eğlence kavramını yayar. Rolife, yenilikçi çizimde üç edebi ve taze DIY oyuncağı piyasaya sürdü Müzik kutusu “Müzik Karnavalı”, ultra hafif kil gece lambası "Starry Glass Theatre" ve Teddy Art House, izleyicilere yaratıcı kültür butiğine farklı bir deneyim yaşatıyor.

https://www.robotimeonline.com/

Örnek Müzik kutusu "Müzik Karnavalı" yenilikçi Müzik kutusu üç çeşidi olan ürün: "dondurma, aşk eğlencesi", "viyolonsel yaz" ve "karnaval partisi". Bu resimde Müzik kutusu çizim hikayelerini Japon ithal müzik çanlarıyla birleştirir, etkileyici hikayeleri resimlerle anlatır, dinleyicinin ruhunu müzikle etkileyebilir ve kullanıcılara romantik edebi hisler yaşatır.

https://www.robotimeonline.com/

Ultra hafif kil gece lambası "Starry Glass Theatre" kil benzeri bir DIY sanat eseridir. Kullanıcılar kendi masal hayallerini el ile yapabilir ve ultra hafif kil ile saf bir dünya yaratabilirler. Her rüya gibi geceyi, cam kapaktan parlayan ışıklarla ve yıldızlarla aydınlatır. "Starry Glass Theatre", "Sevgi Tanrısı", "Elk Geyiği", "Cazibe Kanatları" ve "Sevgi Şiiri" olmak üzere dört tarza sahiptir. Her biri, her ruhtaki masal fantezisini tatmin eden harika bir masal dünyası sahnesi gösterir.

https://www.robotimeonline.com/

Teddy Sanat Evi

IP rakamının getirilmesiyle, Rolife yeni bir bölüm açacaktır. DIY sanat evi alanını bir kez daha kullandıktan sonra “sanat evi”. Teddy Sanat Evi bir dizi IP sanat evi ortaklaşa Rolife ve Teddy Collection tarafından başlatılan ürünler. Dizi ürünlerinin teması, sanat evinin tasarımını beş güzel aşk hikayesiyle birleştiren “Aşk” tır.

Sanat Evi ve Teddy bebekleri, beş gizli aşk mektubu ürünü, aşk boksu, çiçekçi dükkanı, zaman ve mekan fotoğraf stüdyosu, kahvehanede buluşma da dahil olmak üzere, beş tema, bekleme, yaramazlık, şans, saflık ve romantizm hikayelerini anlatıyor.

Yeni geek trendine liderlik eden Rokr high-end hassas marka

Rokr, makinelerin güzelliğini bilimsel keşifle birleştiren, ineklerin teknolojiye, özgürlüğe ve yaratıcılığa hayranlık duyan fanatik inancını karşılayan serin bir inek markasıdır. LG dizi, LK seri ve LS serisi ürünler, markanın şaheserleridir.

https://www.robotimeonline.com/ "width =" 308 "height =" 308

LG502 Yörünge Topu'nun bir modelidir. Peru'nun And dağındaki gizemli İnka antik kentinden esinlenmiştir. 10.000 yıldan daha uzun bir süre önce, enerji boncukları, geçmeli yörüngeler boyunca değirmen taşına yuvarlanan tarih öncesi bir İnka medeniyeti köyünde zengindi. Aynı zamanda aşina olduğumuz Zuma oyununun prototipi.

https://www.robotimeonline.com/ "width =" 294 "height =" 294

ROKR serisi modeller, her bir modelin yapıştırıcı veya özel bir alet kullanmadan doğru ve kolay bir şekilde monte edilmesini sağlamak için Alman Laval nozul ve CO2 lazer kesim teknolojisi ile birlikte Robotime bağımsız araştırma ve geliştirme teknolojisini benimsemiştir. Yeni LK601 eski moda projektör bir el krank jeneratör tarafından desteklenmektedir. Dişli, aküsüz ve çevre dostu. Meraklılar ve son model hassas model fanlar için en iyi seçimdir.

https://www.robotimeonline.com/ "width =" 286 "height =" 286

Tasarım arka plan LS dizi böyle bir hikaye: 21. yüzyılda yeryüzündeki kaynaklar tükenecek. İnsanlar Galaksideki yeni bir evi aramaya çalışıyorlar. ROKR, 2050 yılında Mars'a LS serisi uzay filosunu fırlattı, ROKR uzay programı resmen açıldı. LS402 Merak Rover içinde LS serisi güneş enerjisi ile güç sağlar. Akü gibi harici enerji gerektirmez. Batarya ve yapıştırıcı olmadan yeşil ürün özelliklerini ve ROKR serisi ürünlerin konseptlerini mükemmel bir şekilde korur.

[ad_2]

Source link