Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

MEVCUT MEVCUT 3490 r Ahşap 3D yapıcı "Zeplin" – büyüleyici …

[ad_1]

MEVCUT MEVCUT 3490 r

Ahşap 3 boyutlu kurucu "Airship" yaratıcılık ve hayal dünyasına büyüleyici bir yolculuktur ve detayları takdir edenler için gerçek bir bulgudur.
Ve ayrıca bu ailenizle, orijinal dekorla, gelişimsel bir oyuncakla ve sevilen birine mükemmel bir DIY hediyesi ile heyecan verici ve bilgilendirici bir eğlencedir.

Kit, iç mekanınızın orijinal bir parçasını oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Hediye kutusu içerisinde montaj için ahşap parçalar, mekanik tahrik fabrikası için metal bir yay, gerekli aletler, menteşeler, balmumu, zımpara kağıdı ve ayrıntılı adım adım talimatlar bulacaksınız. Modelin tüm detayları lazer kesimdir ve ilave işlem yapılmadan mükemmel şekilde bir araya gelir.
Hazır "Zeplin" harika bir dekorasyon ya da sevdiklerinize özgün bir hediye olacaktır.
Hacimsel bir tasarımcı montajı bütün aile için heyecan verici bir etkinliktir. Üç boyutlu modelleme, motor becerileri, dikkat, doğruluk, sebat ve hayal gücünü mükemmel şekilde geliştirir. Bu model, montajın arkasında ilginç zaman geçirmenizi ve montajlı kitin daha fazla kullanılmasından sınırsız zevk almanızı sağlar. Planeta alışveriş merkezinde, 1. katta, Bershka mağazasının yakınındaki bir adada hediye fikirleri için sizleri bekliyoruz.

#dollfare #giftfriend #food #wowidea # yapıcı #diyhouse #krasnoyar #krask Krasnoyarskoyr Krasnoyarskoyr Krasnokrynskoyr Krasnodar #wowideakrsk #corporate hediyeler

[ad_2]

Source