Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

MAKİNE İÇİN AHŞAP ÜRETİCİ ÜRETİCİ PUSH DOZER SAAT ZAMANI Mekanik kiti

[ad_1]

MAKİNE İÇİN AHŞAP ÜRETİCİ ÜRETİCİ PUSH DOZER SAAT ZAMANI
Mekanik montaj seti Push Dozer, traktör modelinin tüm ayrıntılarını içeren bir kontrplak levha setidir. Parçaları birbirine bağlayarak, makinenin üç boyutlu bir modelini oluşturacaksınız. Tüm parçalar, kontrplaktan yapılmıştır ve tekerleklerdeki tutamaklar ve yataklar dahil olmak üzere mükemmel şekilde yerleştirilmiştir.

Modelin tüm parçaları benzer tasarımlı gerçek traktörlerle ölçeklendirilir ve kontrplak, traktör modelinizin retro bir araba gibi görüneceği anlamına gelir.
Kontrplak montaj kiti, küçük parçalar içerdiğinden ve çok dikkat gerektirdiğinden, 10 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmıştır. Yetişkinler bu seti daha da fazla toplamak isteyeceklerdir, çünkü birçoğumuz için böyle bir hobi günlük işten uzak olduğumuz anlamına geliyor. – Ahşap mekanik model; – Kendi kendine montaj seti; – Kontrplak izlerini taşıma; – Modelde çıkarılabilir bir ön kova var.

Önerilen fiyat: 875 UAH.
Profil başlığındaki linke tıklayarak description ayrıntılı açıklama, malların maliyeti, teslimat koşulları ve web sitemizdeki diğer ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

#bulldozer
#Robot
#robotstime
#constructors
#puzzles
# robotlar
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
#Robot
#robotstime
#robotime
#constructors
#diycrafts
#woodendecor
#woodentoys
#stem
#hobbys
#puzzles
# robotlar
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
# eko-oyuncaklar
# çocuk vermek
# İç modeller

[ad_2]

Source