İndirim!

Jason’un Mutfağı Kendin Yap Maket Kiti DG105

Orijinal fiyat: ₺ 3.200,00.Şu andaki fiyat: ₺ 2.699,00.

-16%

Robotime Rolife Maket ev ve Mekanik Kitler, el becerilerini geliştirebileceğiniz, mükemmel estetikte dekoratif bir obje olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edecek bir hediyedir.

Stokta yok

Jason’un Mutfağı Kendin Yap Maket Kiti DG105

Zarif ve Şık Tasarıma sahip minyatür ev yapım kiti çevre dostu ekolojik malzemeden üretilmiştir.

Robotime minyatür ev yaklaşık 1:24 ölçeğine sahip, gerçek temanın bire bir kopyasıdır. Tüm parçalar ayrı paketlerde yer almaktadır. Kolay anlaşılır renkli talimat kitapçığı sayesinde keyifle minyatür ev kitini yapabilirsiniz. Parçalar çevre dostudur, çapak içermemektedir. Kokusuz boyaya sahiptir. Su ile kolayca temizlenebilir.

El yapımı şık bir aksesuara sahip olacaksınız.

Bu ahşap model kitleri içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkartacak  ve el sanatlarına aşık olmanızı sağlayacaktır. Aksesuar parçalarını birleştirmek oldukça kolaydır. Acemi bir maketçiyseniz adımları dikkatlice izleyip kolayca yapabilirsiniz.  Kendinize bir süre verin, mesela günde 2 saat. Böylece hem kendinize güzel bir hobi edinmiş olacaksınız ve sonunda harika bir maket eve sahip olacaksınız.

Sabırlı Olun ve tadını çıkartın

Mükemmel bir minyatür ev için sabır en büyük silahtır. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle beraber maketi yapıp farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Maket ev tamamladığınızda ortaya çıkan harika ürüne bakıp mükemmel bir ürüne sahip olmayın gururunu taşıyın. Evi tamamladıktan sonra farklı aksesuar ekleyerek dekore edebilirsiniz.

Minyatür ev sevdikleriniz için mükemmel bir hediye ve dekoratif obje olacak

Böyle bir hediyeye kimse hayır diyemez. Minyatür ev, Erkek arkadaşa , kız arkadaşa ,anneye, babaya ya da çocuğunuza alabileceğiniz mükemmek bir doğum günü , sevgililer günü ya da yılbaşı hediyesi olabilir.

Dikkat

Robotime maket evlerin parçaları tam olarak kutuya eklenmiştir. Bu doğrultuda dikkatli bir şekilde parçaları kullanın. Parçalar kırıldığında hayal gücünüze göre o parçanın yerine farklı bir parça ile çözüm bulabilirsiniz.

Minyatür ev Dünyası ile Tanışın!

Boş vakitlerinizde biraz kafa dağıtmak, biraz da yaratıcı işlerle uğraşmak isterseniz minyatür ev  bunun en keyifli yollarından biri. Hayalinizdeki sera, çok beğendiğiniz bir rüya odası, ya da hayalini kurduğunuz bir kafe. Çeşitli temalarda sunulan maket ev modelleri ile kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Öncelikle ne yapmak istediğinize karar verin, malzemelerinizi hazırlayın ve işe koyulun!

Robotime minyatür ev yeni hobiniz olacak.  Kendi elinizle dünyanın güzelliklerini yaşayın. Yaratırken eğlenin, sonunda evinizin ya da çalışma alanınızın vazgeçilmez bir parçası olacak dekoratif bir objeye sahip olun.

 

Jason’un Mutfağı Kendin Yap Maket Kiti DG105 Ürün Detayları:

Jason'un Mutfağı Kendin Yap Maket Kiti DG105

Ek bilgi

Ağırlık

1.0 kg

Minimum Yaş

14+

Malzeme

Fırça, Kumaş, LED ışık, Metal, Kağıt, Plastik, Ahşap, Çeşitli Aksesuarlar

Bitmiş Ölçüsü

190*165*187mm

Paket Ölçüsü

319*207*50mm