Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

Fikir Oluşturma yarışmasının 3. günü: “Temel İpuçları” mücadelesi: Buna doğru değeri vermek …

[ad_1]

Fikir Oluşturma yarışmasının "Temel İpuçları" yarışmasının 3. günü: Yarattığınız şeye doğru değeri verin.

Her yaratıma doğru fiyatı vermek gerçekten zor. Ne zaman bir resim bittiğinde, şüphelerim yüzünden saldırıya uğradım. Bunu gerçekleştirmek için çok çalıştım ve şimdi değeri ne olacak?
Malzemelerin maliyetlerini, bunu yapmak için harcanan zamanı, tek bir zanaat parçasının sahip olduğu (ve seri halde yapılmış bir nesnenin asla sahip olamayacağı) gerçek değeri göz önünde bulundurmalıyız.
Şüpheye kapılmadan her şeyi özetlememiz ve doğru fiyatı vermemiz gerekiyor: "ve eğer çok pahalıysa? Ve daha az koyarsam daha iyi satarım? Ama maliyetleri karşılayabilirim? Her şeyin yeniden hesaplanmasını bekleyin!"
Yardım! ne çaba ve paranoya! XD
İç seslere genellikle ara sıra müşterilerinkiler eklenir: "Ama neden bu kadar pahalı? Ama bana yarısını veremezsin? Ama iki tane alırsam, onları yarıya indirir misin? Bunu birkaç avroya eşit buluyorum! Ama o zaman, yarım saatte yapman ne kadar sürecek? "
ve zaman zaman, sizi küçük, güvensiz, ne yapacağınız konusunda belirsiz hissettiriyorlar … belki biraz kırgın ve öfkeli: Peki o zaman gerçekten bu kadar değerli olan ne yapıyorum?
Hayır! Öyle değil. Bunlar "ev işleri" değildir, ev işleri anaokulu çocukları tarafından yapılır. Bunlar çok zaman, materyal, deneyim, profesyonellik, detaylara dikkat, teknik ve hatta sevgi ile yapılan İŞLER. Yani, evet, çalışmanızı dürüstçe değerlendirmek zor ama yapmalısınız! Özellikle yaratıcı aktivitenin tüm amaçlar için bir iş haline gelmesini istiyorsanız.
Bundan hala çok uzağım ama yaşamak için boyamak istiyorum <3

Eğer bir gün bu hedefe ulaşabilseydim, bu gerçekleştirmek istediğim hayal budur: küçük atölyem.
Tamamen resimsel faaliyetlerime adamak için küçük bir alan, sadece bir oda bile.
Ama gerçek bir alan, fotoğraf XD'de gördüğünüz gibi bir ölçekli model değil

#CreaideeBasicTips @ely_creaidee Hesabındaki Resimleri

[ad_2]

Source