Alışveriş Sepeti

Tüm Kitler Yurtdışından gönderilmektedir. Teslim Süresi 15 Gündür. Tüm vergileri ödenmiştir. Ücretsiz Kargo olarak gönderilmektedir.

Eh, bu # BestRoboFest2019 sona erdi! Bu katılımcı olduğumuz için şanslıydık …

[ad_1]

Eh, bu # BestRoboFest2019 sona erdi!
Bu muhteşem ve fantastik festivalde katılımcı olduğumuz için şanslıyız! İnanılmaz yarışmalar ve sunumlar, sıcak ve arkadaş canlısı bir atmosfer, gülücükler ve çocukların mutlu ve mutlu gözleri… Ve görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi almaktan memnuniyet duyduk .. Arkadaşlarınızla ayrılmak bile biraz üzücü. Ancak bunun son toplantımız olmadığını umuyoruz🤗 ve bir defadan fazla yenilik ve promosyon tekliflerimizle sizi ve çocuklarınızı memnun edebilecekiz.
Unutmayın, fikriniz bizim için önemlidir ve her birini göz önünde bulundurmaya çalışacağız By😉 Bu arada, önümüzdeki günlerde süper ödülü çekileceğimizi hatırlatmak isteriz: festival Festival sırasında web sitemize kaydolmayı başaranlar arasında ROBOTIME’dan gemi yapımcısı SANTA MARIA’yı .
Profil başlığındaki bağlantıya tıklayarak web sitemizdeki teslimat koşullarına, ürünlerimizin mallarının maliyetine, ayrıntılı bir açıklamaya aşina olabilirsiniz.
Yakında görüşürüz arkadaşlar #💖 # bestrobofest2019
# 3dconstructorairship
#Robot
#robotstime
#robotime
#constructors
#airplane
#airship
#toyplane
#vintagetoys
#steampunk
#diycrafts
#woodendecor
#woodentoys
#designinspiration
#mechanicaldesign
#stem
#hobbys
#antiquestyle
#puzzles
# robotlar
# tasarımcıları
# constructrukraina
#child yapıcı
# eko-oyuncaklar
# çocuk vermek
# İç modeller
#decor
# hobiler

[ad_2]

Source