İndirim!

Cutebee Yemek Odası Maket Ev

Orijinal fiyat: ₺ 4.000,00.Şu andaki fiyat: ₺ 2.500,00.

-38%

Robotime Rolife Maket ev ve Mekanik Kitler, el becerilerini geliştirebileceğiniz, mükemmel estetikte dekoratif bir obje olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda sevdiğiniz kişiyi oldukça mutlu edecek bir hediyedir.

Stokta yok

Cutebee Yemek Odası Maket Ev

Zarif ve Şık Tasarıma sahip maket ev çevre dostu ekolojik malzemeden üretilmiştir.

Cutebee maket ev yaklaşık 1:24 ölçeğine sahiptir. Tüm parçalar ayrı paketlerde yer almaktadır. Kolay anlaşılır renkli talimat kitapçığı sayesinde keyifle maket evi yapabilirsiniz. Parçalar çevre dostudur, çapak içermemektedir. Kokusuz boyaya sahiptir. Su ile kolayca temizlenebilir.

El yapımı şık bir aksesuara sahip olacaksınız.

Bu ahşap model kitleri içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkartacak ve el sanatlarına aşık olmanızı sağlayacaktır. Aksesuar parçalarını birleştirmek oldukça kolaydır. Acemi bir maketçiyseniz adımları dikkatlice izleyip kolayca yapabilirsiniz. Kendinize bir süre verin, mesela günde 2 saat. Böylece hem kendinize güzel bir hobi edinmiş olacaksınız ve sonunda harika bir maket eve sahip olacaksınız.

Sabırlı Olun ve iyi hissedin

Mükemmel bir maket ev için sabır en büyük silahtır. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle beraber maketi yapıp farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Maket ev tamamladığınızda ortaya çıkan harika ürüne bakıp mükemmel bir ürüne sahip olmayın gururunu taşıyın. Evi tamamladıktan sonra farklı aksesuar ekleyerek dekore edebilirsiniz.

Mükemmel bir hediye ve dekoratif obje

Böyle bir hediyeyi kimse reddedemez. Erkek arkadaşa , kız arkadaşa ,anneye, babaya ya da çocuğunuza alabileceğiniz mükemmel bir doğum günü , sevgililer günü ya da yılbaşı hediyesi olabilir.

Dikkat

Cutebee maket evlerin parçaları tam olarak kutuya eklenmiştir. Bu doğrultuda dikkatli bir şekilde parçaları kullanın. Parçalar kırıldığında hayal gücünüze göre o parçanın yerine farklı bir parça ile çözüm bulabilirsiniz.